Sympozjum Doktorantów Instytutu Historii UJ

W roku bieżącym Instytut Historii we współpracy z Kierownikiem studiów doktoranckich oraz Towarzystwem Naukowym Doktorantów Wydziału Historycznego organizuje po raz pierwszy sympozjum dla wszystkich doktorantów związanych z naszym Instytutem.

Celem sympozjum jest umożliwianie przedstawienia koncepcji przygotowywanej pracy doktorskiej kolegom, promotorom i pracownikom Instytutu. Liczymy, że będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji w szerszym gronie i konfrontacji przyjętych założeń przygotowywanych rozpraw. Sympozja będą się odbywały co roku i każdy doktorant zamierzający otworzyć przewód jest zobowiązany przedstawić na tym forum założenia swojej rozprawy.
Uczestnictwo w tegorocznym sympozjum będzie dla wszystkich doktorantów formą zaliczenia obowiązkowych warsztatów.

Zaproszenie do wygłoszenia referatu kierujemy do słuchaczy II i III roku studiów, którzy w okresie do lipca 2014 zamierzają otworzyć przewód doktorski.

Przewidujemy, że każdy zainteresowany będzie miał na swoje wystąpienie około 25 minut. Sympozjum planujemy odbędzie się w piątek 14 czerwca b.r. w Auli im ks. prof. Józefa Tischnera.

Zgłoszenia referentów przyjmuje Towarzystwo Doktorantów Wydziału Historycznego do dnia 31 maja b.r. Prosimy kierować je na adres: doktoranci.wh.uj@gmail.com .

Data opublikowania: 30.05.2013