Szkolenie "Pisz, redaguj, publikuj!"

Serdecznie zapraszamy do udziału w jednodniowym szkoleniu "Redagowanie tekstów naukowych – publikacje naukowe w teorii i praktyce". Warsztaty odbędą się 23 listopada 2018 r. (piątek) w godz. 9.00–18.00 w sali 108 w Instytucie Historii UJ (Collegium Witkowskiego). Szkolenie jest darmowe. Zapewniamy obiad i przerwy kawowe.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia https://goo.gl/forms/Zl4cOQDAS9d7QBbF2
i zapoznania się z informacjami organizacyjnymi.

Do 16 listopada kompletujemy grupę szkoleniową. Napisz do nas, prześlemy Ci ankietę diagnostyczną, którą należy wypełnić i odesłać wraz z artykułem naukowym :)

Każdy z uczestników powinien dostarczyć artykuł naukowy, którego jest jedynym autorem. Osoby, które nie posiadają jeszcze w dorobku artykułu, są zobowiązane przesłać tekst naukowy, który ich zdaniem napisany jest poprawniei zredagowałyby go podobnie. Materiał ten w połączeniu z wynikami ankiety diagnostycznej, będzie stanowił podstawę dopasowania celów i programu szkolenia do grupy szkoleniowej oraz zostanie uwzględniony w trakcie warsztatów.